One Stop Hotel Deals
Hotel Deals
One Stop Flight Deals
Flight Deals
One Stop Car Hire Deals
Car Hire Deals

Kendwa Breezes Beach Resort Zanzibar

Start New Search
email hotel deals Email this page   print hotel deals Print this page


en  cn  cs  cz  de  es  fr  it  ja  ko  nl  pt  ru  

Kendwa Breezes Beach Resort Zanzibar

Kendwa, Kendwa, Tanzanie

Kendwa Breezes Beach Resort Zanzibar

Poloha
Breezes Beach Club & Spa se nachází na pláži ve městě Bwejuu (v části Východní pobřeží Zanzibaru). Mezi místní zajímavosti patří Pláž Meje. Dalším zajímavým místem v této oblasti je Lesní rezervace Jozani.

Charakter hotelu
V hotelu Breezes Beach Club & Spa se lze stravovat v restauracích (celkem 4 rest.). Hosté si mohou vychutnat nápoje v jednom z těchto barů: bar v blízkosti bazénu či bar nebo společenská místnost. Hotel podává každé ráno zdarma snídaně (formou bufetu) snídani. K rekreaci slouží venkovní bazén, fitness centrum, finská sauna a tenisová hřiště. V rámci lázeňských služeb, které hotel v plném rozsahu poskytuje, jsou k dispozici péče o tělo, masážní a relaxační centrum, péče o obličej a salon krásy. V tomto hotelu ve městě Bwejuu jsou prostory pro pořádání akcí (o velikosti 12 /11 čtverečních stop), jejichž součástí je konferenční místnosti. Za poplatek je k dispozici kyvadlová přeprava: kyvadlová doprava v okolí s obsluhou míst do vzdálenosti 50 km a kyvadlová doprava na letiště (k dispozici na vyžádání). K dispozici jsou možnost uzavření sňatku a pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek. Parkování je pro hosty zdarma. V hotelu je dále k dispozici například: prodej novin a dárkových předmětů a prádelna. Během května 2009 byla dokončena celková rekonstrukce tohoto hotelu.

Pokoje
Hotel Breezes Beach Club & Spa disponuje 70 pokoji. Balkón nabízí výhled na moře nebo do zahrady. Pokoje mají osobité vybavení. Součástí postelí jsou přizpůsobitelná matrace matrace a prošívané přikrývky z prachového peří. K vybavení patří psací stůl a rozkládací pohovka. Na pokoji je k dispozici kávovar/čajovar a minibar. K vybavení koupelny patří sprcha, toaletní stolek se zrcadlem, toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů. Pevné vysokorychlostní připojení k internetu za poplatek. Na pokoji je vestavěný trezor. Pokoje s klimatizací rovněž nabízejí následující: balená voda zdarma, stropní ventilátor a pozornost na uvítanou. Každý den se provádí stlaní postelí a denně také úklid pokojů. Na vyžádání jsou k dispozici dětské postýlky a přistýlky. Během května 2009 byla dokončena renovace pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Upozornění a poplatky

Některé rezervace za účelem hromadných akcí či večírků, včetně předsvatebních oslav (tzv. loučení se svobodou), jsou dle zásad zařízení odmítány. Do hotelového zařízení je třeba využít dopravy výhradně kyvadlovou dopravou. Před příjezdem je třeba hotelové zařízení kontaktovat. Kontaktní informace jsou uvedeny na potvrzení odeslaném na základě vaší rezervace. Všichni hosté pobývající v hotelových pokojích musí být v hotelu zaregistrováni. K některému vybavení nemusí být volný přístup. Podrobnosti lze zjistit na základě kontaktních informací uvedených na potvrzení rezervace. Nejsou povolena žádná zvířata, ani služební.

Při přihlašování nebo odhlašování hostů hotel uplatňuje a vybírá následující povinné poplatky. Všem občanům země Tanzanie se účtuje příslušná místní daň. Výše uvedený seznam nemusí být úplný. Povinné poplatky stanovené hotelem nemusejí zahrnovat daň a mohou se měnit.

Při registraci, odhlašování z hotelu nebo při poskytnutí služby jsou účtovány následující poplatky nebo zálohy. Vysokorychlostní (pevné) připojení k internetu na pokoji: 3.5 EUR (za 30 minut; konkrétní ceny se mohou mírně lišit)

Výše uvedený seznam nemusí být úplný. Poplatky a zálohy mohou podléhat zdanění nebo se průběžně měnit.

Kendwa Breezes Beach Resort Zanzibar Map & Direction

Get Directions :

Driving Walking

From:

 

To:

 
Hotels within

1KM

of ,

Find Hotels within